LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi
Ürün Kategorileri
Banka Havalesinde %5 İndirim Kampanyası
1500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı
 

 

Kategoriler

Ucuz Yedek Parça


Ucuz Yedek Parça

 

            Yedek parça, bir aracın işlevini kaybeden parçalarının yerine konan parçalara verilen isimdir. Araçların belirli dönemlerde belli bazı bakımlar yaptırması gerekmektedir. Bu bakımlar esnasında bazı parçaların değiştirilmesi gerekmektedir. Ucuz yedek parça da bu noktada devreye girmektedir.

 

            Ucuz yedek parça satın almak için sürücülerin hizmetine sunulmuş birçok seçenek vardır. İnternet üzerinden alışveriş yapılabilecek birçok web sitesi vardır. Ama bazı sürücüler bu web sitelerinin güvenilir olup olmadığına karar veremediklerinden yedek parça almak için yetkili servislere ya da yedek parça satan başka satıcılara gitmektedirler. Aslında yedek parça satan bir web sitesinin güvenilir olup olmadığından emin olmak için web sitesinin telefon numarası varsa bu numarayı arayıp teyit etmek gerekmektedir. Yani sitenin güvenilirliğinden emin olmak için bunu teyit etmenin de birtakım yolları vardır.

 

            Ucuz yedek parça satan her web sitesine ya da her satıcıya güvenmemek gerekmektedir. Ucuz olduğu için fiyatına kanıp da bir yedek parça alırsanız bir süre sonra aracınızda istenmeyen hasarlar ortaya çıkmasına neden olabilirsiniz. Bu nedenle güvendiğiniz ve mümkünse daha önce alışveriş ettiğiniz bir web sitesinden ya da yedek parça satıcısından alışveriş yapmanız hem aracınız açısından hem de verdiğiniz paranın boşa gitmemesi açısından önem arz etmektedir.

 

            Ucuz yedek parça satan web sitelerinin iki tanesinde parçalara bakarak bir fiyat araştırması yapalım:

 

• İlk alışveriş sitesinde Hyundai Getz için debriyaj seti fiyatına baktığımızda fiyatın 135 TL olduğunu görüyoruz. İkinci web sitesine baktığımızda ise Hyundai Getz debriyaj setinin 372 TL’ye satıldığını görüyoruz.

• İlk web sitesinde Toyota Corolla ön fren balatası fiyatına baktığımızda fiyatın 58 TL olduğunu görüyoruz. Ancak diğer web sitesinde birkaç markada tam 11 çeşit ön fren balatası karşımıza çıkıyor. Bu fiyatlar da çeşitlilik gösteriyor. Ama bunlar içinde en uygun fiyatlı olan 91 TL’ye satılıyor.

 

            Yukarıdaki fiyatlardan ve açıklamalardan da anlaşılacağı üzere yine markaya ve ucuz yedek parçanın araçtaki işlevine, önemine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Siteler arasındaki fiyat farkının da görmezden gelinemeyecek kadar yüksek olduğunu görmek mümkün. Bu sitelerden pahalı fiyat veren sitenin daha güvenilir olduğunu düşünmektense ikisini de aramak ya da kapıda ödeme sistemi olan bir siteden alışveriş yapmak daha uygun bir seçim olacaktır.

Aşağıdaki ilgili kategori penceresini tıklayarak aracınızda oluşan LPG sorunlarının muhtemel sebeplerini öğrenebilirsiniz. Örneğin yakıt tüketimi, rölanti sorunu, geç çalışma gibi Otogaz sorunlarının sebepleri ustalar tarafından kaleme alınmıştır.

Sıralı Sistem LPG Sorunları Ve Çözümleri Karbüratörlü Sistem LPG Sorunları Ve Sebepleri

Yardım Sayfasına Hoşgeldiniz.

Otogaz sistemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdan sorabilirsiniz. En kısa süre için detaylı cevap mail adresinize gönderilecektir.
Mimgas Sıralı Lpg Düğmesi

Mimgas Sıralı Uyumlu Düğme

300,00 TL
Atiker Akl Uyumlu Albien Enjektör

Albien Enjektör Atiker Akl Uyumlu 3 OHM

625,00 TL
Brc Gaz Kesici İç Filtre Yeni Tip

Contalı Full Set

95,00 TL
Stefanelli Benzin Kesici

Büyük Bobin 1.Kalite

120,00 TL
Brc Uyumlu Albien Enjektör Takımı

Brc Uyumlu Enjektör Takımı En Uygun Fiyat Garantisi

2.100,00 TL
LPG Filtresi 1 Adet

Atiker Akl Brc Zavoli Aldesa Mimgas Fema Platince Kme Cangas Uyumlu

65,00 TL
Atiker Akl Uyumlu Sıralı Sistem Stefanelli Regülatör

2023 Yeni Üretim Tarihli En Uygun Fiyat Garantisi

525,00 TL
Landirenzo LPG Regülatör Isı Sensörü 4K7

Landirenzo LPG Regülatör Isı Sensörü 4K7

80,00 TL
Atiker Sıralı ve Karbüratörlü Beyin Su Dirseği

Atiker Karbüratörlü ve Sıralı Beyin Su Dirseği

75,00 TL
Bankalar

LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi © 2012 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Telefon ile Hemen Ulaş!