LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi
Ürün Kategorileri
 

 

Hakkımızda


Saygı değer ziyaretçilermiz ve müşterilerimiz sizler için elimizden geldiğince bu sayfada her firma gibi LPG YEDEK PARÇA PAZ. SAN. LTD. ŞTİ  geçmişi ve bu günü hakkında merak edilen konulara kısaca açıklama yapalım istedik.
 
Otogaz sektörüne 1997 yılında başlamış olup 2013 yılında ise şirket bünyesi altında LPG Yedek parçalarının satışına www.lpgyedekparca.com sitesi üzerinden başladık. Zaman içinde bilişim ve internet sektöründe yerimizi alarak otogaz sektörü üzerne yaklaşık 200'ün üstünde haber, video, reklam, form ve blog sayfaları kurduk. 
 
www.lpgyedekparca.com e-ticaret sitesi 14.05.2010 tarihinde yayına girmiş olup bu güne kadar Türkiyen'in bütün illeri başta olmak üzere bir çok ilçe kasaba ve köylerdeki LPG yedek parça sıkıntısı çeken müşterimize tedarik ve satış yapmış olmanın mutluluğnu yaşamaktadır. 
 
LPG yedek parça ihtiyacı olan müşterilerin bilmelerini isterizki www.lpgyedekparca.com sitemizde kredi kartıyala ve kapıda ödeme kolaylığı ile satılan tüm ürünler kendi stoğmuzdan saat 16.00 ya kadar faturası ve garantisi düzenlenip özel koruma kutusuyla aynı gün kargoya verilir.
 
Sitemiz üzerinden kredi kartı veya kapıda ödeme sistemiyle almış olduğnuz ürünlerin tedariğni bayisi olduğmuz distiribütör firmalarından bayisi olmadıklarmızı distiribütör firmalarına bağlı seyyar toptancılardan faturalı ve garantili olarak siz değerli müşterilerimize alıp satmaktayız. 
 
www.lpgyedekparca.com sitemizin bünyesinde hali hazırda satışta olan parçaları sipariş verebilir ya da sitemizde yer almayan ancak ihtiyacınız olan bir parçayı bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Sitemizde bulamadığnız satışta olmayan ihtiyaçlarınız için imkanlarımız dahilinde araştırma ve tedarik hizmeti de sunmaktayız. 
 
Müşterilerimizin bilgileri güvenlik sistemleri ile güvence altına alınmış olup sitemiz üzerinden kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz Global Sign 128-bit SSL (Secure Socket Layer) güvenlik sistemi kullanılarak korunmaktadır. Amacımız sadece para kazanmak değil elimizden geldiğince sizlerin aracında oluşan sorunna çare bulmaktır. Destek hattımızı mesai saatleri içerisinde arayarak aracınızda oluşan sorunların çözümü için ustalarımızdan destek alabilirsiniz.
Bankalar

LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi © 2010 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

LPG Sorunları Ve Çözümleri