LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi
Ürün Kategorileri
12 Aya Varan Taksit Fırsatı,
3 Taksite Kadar Peşin Fiyat Kampanyası
 

 

Kategoriler

Sitemizde Yedek Parça Fiyatları Neden Ucuz ?


 

Yedek Parça Fiyatları Neden Ucuz ?

 

Aylık Mühendis Giderleri

 

Yedek parça fiyatları neden ucuz konusuna küçük çapta bir Lpg montaj servisinin giderlerni hesaplayarak işe başlayalım. LPG montaj servislerinde makina mühendisi çalıştırmanın zorunlu olduğnu ve mühendisin aylık ssk piriminin en düşük fiyat tan yatıracak olsak  850 tl aylık  sabit ssk ücret gideri En uygun fiyattan mühendise 1500 tl maaş verdiğmizi varsayalım yemek masrafı aylık, aylık ortalama MMO, SMM, HYB, TSE evrak giderleri  yıllık bayi seminer, eğitim masrafları 750 tl desek ortalama aylık bir makina mühendisinin maliyeti 3100 tl dir. 

 

İşçi Eleman Giderleri

 

Gelelim otogaz servisindeki işçi elaman giderlerne Lpg servislerinde en az 2 usta çalıştırdığmızı düşünelim ve 1000 tl kişi başı maaş alsalar aylık 2000 tl işçi maaşı, 450 tl den aylık iki işçinin 900 tl aylık ssk giderleri, yemek masraflarınıda 500 tl olarak hesaba katsak 3400 tl iki işçinin aylık maliyeti olur.

 

Dükkan Kirası

 

Bu günün şartlarında hangi ilde olursanız olun iş yenin kirası ortalama olarak hesaba aylık 1000 tl den aşağı inmez. 1000 tl dükkan kirası diyelim.

 

Muhasebeci Vergi Ve Reklam Giderleri

 

Gelelim muhasebeci, vergi, reklam tabelası vergi giderlerne Aylık 250 tl muhasebeci ücreti desek 500 tl vergi,aylık reklam tabelası vergisi 250 tl  aylık sabit gider daha ortalama aylık 1000 tl otogaz montaj fiması nın aylık bir sabit gideri daha ortaya çıkacaktır.    

 

İş Yerinin Aylık Sabit Fatura Ve Ekipman Giderleri

 

Elektirik, su, doğalgaz, telefon, müşterilere çay yemek ve bi çırak çalıştırdığmızı düşünürsek ve akla gelmeyen zorunlu küçük giderleride hesaba katarsak en az aylık 1000 tl sabit gider ortaya çıkacaktır. Şimdi aşağıda otogaz firmasının aylık zorunlu giderlerini hesaplayalım. 
   

MÜHENDİS MASRAFI-3100 TL

İŞÇİ ELAMAN GİDERLERİ3400 TL

İŞ YERİ KİRASI-1000 TL

FATURA EKİPMAN GİDERİ-1000 TL

AYLIK GİDER GENEL TOPLAM  8500 TL SABİT GİDER.   

 

Lpg servislerinde bu giderleri karşılamak için mecburen yedek parçalar sizlere göre yüksek fiyatlara satılmakta ve değişimi yapılmaktadır. Şahsen bizde kendi iş yerlermizde müşterilerimize sitemizde 100 tl ye atiker beyni, 40 tl ye lpg filtre değişimini yapmaktayız.  Sitemizde atiker lpg beyni fiyatı 65 tl, Lpg filtresi 10 tl bu fiyat farklarının nedeni exstra elaman ihtiyacı, dükkan kirası, mühendis ücreti, yani anlayacağnız tüm giderlerin zaten yapılıyor olmasıdır.

 

Şimdi düşünelim zaten Lpg ciyiz sizlere sattığmız ürünler zaten elimizde mevcut haricen elmana ihtiyacımızda yok ayrıca bilişim sektöründe ek şirketimiz var siz olsaydınız elinizde olan imkanları kullanıp e satış yapmak istemezmidiydiniz.  
Lpg yedek parça ailesi olarak siz değerli müşterilerimize küçük kar marjlarıyla lpg yedek parça ürünlerini satışa sunduk. Sitemizde satılan yedek parça fiyatları neden ucuz olduğnu anlatmak istedik. Alışveriş yaparken aklınıza acaba orjinalmi sorusu gelebilir sitemizde kesinlikle yan sanayi ürün satışı yapılmamaktadır.

Yazan: Turgut Şahin

 

Aşağıdaki ilgili kategori penceresini tıklayarak aracınızda oluşan LPG sorunlarının muhtemel sebeplerini öğrenebilirsiniz. Örneğin yakıt tüketimi, rölanti sorunu, geç çalışma gibi Otogaz sorunlarının sebepleri ustalar tarafından kaleme alınmıştır.

Sıralı Sistem LPG Sorunları Ve Çözümleri Karbüratörlü Sistem LPG Sorunları Ve Sebepleri

Yardım Sayfasına Hoşgeldiniz.

Otogaz sistemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdan sorabilirsiniz. En kısa süre için detaylı cevap mail adresinize gönderilecektir.
Atiker LPG Dolum Ağzı Orijinal

Atiker LPG Dolum Ağzı Orijinal

110,00 TL
Mimgas Enjektör Regülatör Seti

Mimgas Enjektör Regülatör Seti

925,00 TL
Atiker Enjektör Regülatör Seti

Yeni Üretim Tarihli

820,01 TL
Bankalar

LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi © 2012 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Telefon ile Hemen Ulaş!