LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi
Ürün Kategorileri
 

 

OTOGAZ SORUNLARI


Otogaz Sorunları

 

Araçlar da bir çok yakıt sistemi vardır. Bunlardan biriside lpg li sistemdir. Elbette bu sistemde de bazı sorunlar meydana gelmektedir. Otogaz sorunları genellikle her arabada aynıdır ve fazla farklılık göstermez. Bu sorunlardan bazıları aracın gaz kesmesi, çekiş problemi yaşaması, aracın stop etmesi, gaz kokusu ve çok yakma gibi sorunlardır. Tabi ki sadece sorun değil bizler için büyük rahatlıkta sağlamaktadır.

 

Ayrıca otogaz sorunları sistemin çeşidine göre de değişebilir. Lpg de bir çok çeşit vardır. Bunlar karbiratörlü taşıtlar için, enjeksiyonlu ve karbüratörlü taşıtlar için, tek ve çok nokta enjeksiyonlu taşıtlar için, sıralı lpg enjeksiyonkontrollü elektronik lpg sistemi için gibi bir çok çeşidi vardır. Haliyle bu beraberinde bir çok otogaz sorununu beraberinde getirir. Lpg aynı zamanda ucuz olması ve az yakması sebebiylede tercih edilir. İnsanlar sürekli fiyatı artan benzini kullanmaktansa ucuz fiyata alabilecekleri gazı tercih ediyor.

 

Onları uzun yolculuklara götürebilecek ve fazla masraf yapmayacak olan tercihi değerlendiriyorlar. Yani sorunları olan bir sistem olarak görülse de aslında bizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca taşıtınıza büyük, küçük ve orta boy olmak üzere üç çeşit yakıt deposu taktırabilme imkanıyla da büyük avantaj sağlamaktadır. Bu sayede aracınız da fazla yer kaplamaz ve ya uzun yollar için büyük depo sayesinde yine iyi bir fırsat yaratmış olursunuz.

 

Ayrıca her bütçeye uygun olarak müşteriye sunuluyor ve uygun taksitlendirme imkanlarıyla ulaşılması daha kolay hale getiriliyor. Çevreye verdiği zarar da benzinden çok daha az hatta çevre dostu bile diyebiliriz. Giderek bu yaşanan sorunlarında çözümleri bulunmaya devam ediyor. Çevreye verdiği zararda giderek azalıyor. Montajıda kolay ve çok kısa sürede bitmektedir.

 

Aracınızı sadece bir kaç saat içinde tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk etapda bir alışma zamanı olabilir ve bu süre içerisinde bazı arzalar verebilir. Ancak kısa süre içinde araca uyum sağlar ve daha sonra sizlere rahat ve ucuz bir imkan sağlamış olur. Son zamanlarda da lüks araçlar dahi bu sistemi kullanmaya başlamış ve herkes tarafından da memnun kalınmıştır.

Aşağıdaki ilgili kategori penceresini tıklayarak aracınızda oluşan LPG sorunlarının muhtemel sebeplerini öğrenebilirsiniz. Örneğin yakıt tüketimi, rölanti sorunu, geç çalışma gibi Otogaz sorunlarının sebepleri ustalar tarafından kaleme alınmıştır.

Sıralı Sistem LPG Sorunları Ve Çözümleri Karbüratörlü Sistem LPG Sorunları Ve Sebepleri

Yardım Sayfasına Hoşgeldiniz.

Otogaz sistemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdan sorabilirsiniz. En kısa süre için detaylı cevap mail adresinize gönderilecektir.
Atiker Şamandıra Sensör Camı

Atiker Şamandıra Sensör Camı Ücretsiz Kargo

40,00 TL
Tempra Lpg Mikseri

Tempra Lpg Mikseri Fiyatı Kargo KDV Dahil 50 TL.

50,00 TL
Nazorati Karbüratörlü Beyin

Nazorati Karbüratörlü Beyin 175 TL

175,01 TL
Brc Tip Metal Filtre

Brc Tip Metal Filtre Ücretsiz Kargo

40,00 TL
Landirenzo Turbo Uyumlu Regülatör

Landirenzo Turbo Uyumlu Regülatör Kargo Dahil 225 TL

225,00 TL
Kme Uyumlu Map Sensörü

Kme Uyumlu Map Sensörü Ücretsiz Kargo

200,00 TL
Vikars 2 OHM Enjektör

Vikars 2 OHM Enjektör Kargo Dahil 200 TL

200,00 TL
Atiker VR01 Karbüratörlü Beyin Diyaframı

Atiker VR01 Karbüratörlü Beyin Diyaframı Kargo Ücretsiz

64,99 TL
Autronik Sıralı Sistem Düğme

Autronik Sıralı Düğme Kargo Ücretsiz

100,01 TL
Brc Yeni Tip Segmanlı Enjektör Takımı

Brc Yeni Tip Segmanlı Enjektör Takımı Ücretsiz Kargo

1.800,00 TL
Vikars Sıralı Performance Regülatör

Vikars Sıralı Performance Regülatör 300 TL

300,00 TL
Mimgas Enjektör Hortumu

Mimgas Enjektör Hortumu Kargo KDV Dahil 25 TL

25,00 TL
Bankalar

LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi © 2012 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır