LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi
Ürün Kategorileri
 

 

Kategoriler

OTOGAZ SORUNLARI


Otogaz Sorunları

 

Araçlar da bir çok yakıt sistemi vardır. Bunlardan biriside lpg li sistemdir. Elbette bu sistemde de bazı sorunlar meydana gelmektedir. Otogaz sorunları genellikle her arabada aynıdır ve fazla farklılık göstermez. Bu sorunlardan bazıları aracın gaz kesmesi, çekiş problemi yaşaması, aracın stop etmesi, gaz kokusu ve çok yakma gibi sorunlardır. Tabi ki sadece sorun değil bizler için büyük rahatlıkta sağlamaktadır.

 

Ayrıca otogaz sorunları sistemin çeşidine göre de değişebilir. Lpg de bir çok çeşit vardır. Bunlar karbiratörlü taşıtlar için, enjeksiyonlu ve karbüratörlü taşıtlar için, tek ve çok nokta enjeksiyonlu taşıtlar için, sıralı lpg enjeksiyonkontrollü elektronik lpg sistemi için gibi bir çok çeşidi vardır. Haliyle bu beraberinde bir çok otogaz sorununu beraberinde getirir. Lpg aynı zamanda ucuz olması ve az yakması sebebiylede tercih edilir. İnsanlar sürekli fiyatı artan benzini kullanmaktansa ucuz fiyata alabilecekleri gazı tercih ediyor.

 

Onları uzun yolculuklara götürebilecek ve fazla masraf yapmayacak olan tercihi değerlendiriyorlar. Yani sorunları olan bir sistem olarak görülse de aslında bizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca taşıtınıza büyük, küçük ve orta boy olmak üzere üç çeşit yakıt deposu taktırabilme imkanıyla da büyük avantaj sağlamaktadır. Bu sayede aracınız da fazla yer kaplamaz ve ya uzun yollar için büyük depo sayesinde yine iyi bir fırsat yaratmış olursunuz.

 

Ayrıca her bütçeye uygun olarak müşteriye sunuluyor ve uygun taksitlendirme imkanlarıyla ulaşılması daha kolay hale getiriliyor. Çevreye verdiği zarar da benzinden çok daha az hatta çevre dostu bile diyebiliriz. Giderek bu yaşanan sorunlarında çözümleri bulunmaya devam ediyor. Çevreye verdiği zararda giderek azalıyor. Montajıda kolay ve çok kısa sürede bitmektedir.

 

Aracınızı sadece bir kaç saat içinde tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk etapda bir alışma zamanı olabilir ve bu süre içerisinde bazı arzalar verebilir. Ancak kısa süre içinde araca uyum sağlar ve daha sonra sizlere rahat ve ucuz bir imkan sağlamış olur. Son zamanlarda da lüks araçlar dahi bu sistemi kullanmaya başlamış ve herkes tarafından da memnun kalınmıştır.

Aşağıdaki ilgili kategori penceresini tıklayarak aracınızda oluşan LPG sorunlarının muhtemel sebeplerini öğrenebilirsiniz. Örneğin yakıt tüketimi, rölanti sorunu, geç çalışma gibi Otogaz sorunlarının sebepleri ustalar tarafından kaleme alınmıştır.

Sıralı Sistem LPG Sorunları Ve Çözümleri Karbüratörlü Sistem LPG Sorunları Ve Sebepleri

Yardım Sayfasına Hoşgeldiniz.

Otogaz sistemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdan sorabilirsiniz. En kısa süre için detaylı cevap mail adresinize gönderilecektir.
Cangas Gaz Kesici

Cangas Gaz Kesici 80 TL

80,00 TL
Atiker Enjektör Regülatör Seti

Atiker Enjektör Regülatör Seti

349,00 TL
Skoda Mikser

Skoda Mikser Fiyatı Kargo KDV Dahil 75 TL.

75,00 TL
Atiker SR06 Sıralı Diyafram

Atiker SR06 Sıralı Diyafram Kargo Ücretsiz

100,01 TL
Mimgas Sıralı Regülatör

2021 Üretim Mimgas Sıralı Sistem Regülatör Ücretsiz Kargo

189,00 TL
Autronic Enjektör

Autronic Enjektör Ücretsiz Kargo

175,01 TL
Nanofast Uyumlu 3345 Tip LPG Map Sensörü

Nanofast Uyumlu LPG Map Sensörü 1 Yıl Garantili

225,00 TL
Tempra Lpg Mikseri

Tempra Lpg Mikseri Fiyatı Kargo KDV Dahil 75 TL.

75,00 TL
Atiker Beyin

Atiker Karbüratörlü Beyin Ücretsiz Kargo

199,00 TL
Aldesa Uyumlu 2 Ohm LPG Enjektörü

Aldesa Uyumlu 2 Ohm LPG Enjektörü Ücretsiz Kargo

225,00 TL
Romano Uyumlu Lpg Filtresi

Romano Uyumlu Lpg Filtresi Kargo Ücretsiz

40,00 TL
Bankalar

LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi © 2012 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Telefon ile Hemen Ulaş!