LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi
Ürün Kategorileri
 

 

Oto Yedek Parça


Oto Yedek Parça

 

            Ülkemizde ve dünyada birçok kişi otomobil kullanmaktadır. Bir araç sahibi olmak elbette güzel bir şeydir. Ne zaman isteseniz aracınız kapınızda, acil bir durum olsa ne yaparım diye düşünmeye bile gerek yok. Otomobil sahibi olmak güzel ama gelin görün ki araçta bir arıza olmayıversin! Oto yedek parçası da bu noktada devreye giriyor.

 

            Oto yedek parçası bulmak ve satın almak zor bir iş değildir. Bunların satışını yapan kurumlar ve bazı servisler vardır. Ama önemli olan araca uygun olan yedek parçayı alabilmektir. Aslında tavsiyem, yedek parçanın uygun olmasının yanı sıra orijinal olması da önemlidir. Bu nedenle otomobillerde bulunan bazı parçaların, yedek parça ile değiştirilirken dikkat edilmesi gereken noktalar üzerinde durmakta fayda vardır:

 

            Aracın egzozunda bir sorun olduğunda egzozu yenisiyle değiştirmek gerekmektedir. Yalnız yeni bir egzoz takılırken yerine uydu diye ilk bulunan egzoz alınmamalıdır. Çünkü motorun performansı egzozun performansına bağlıdır. Egzozun orijinal bir yedek parçayla değiştirilmesi bu nedenle önem arz etmektedir. Bunun yanı sıra yan sanayi bir yedek parçadan orijinal bir egzozla aynı performansı almak elbette mümkün olmayacaktır.

 

            Oto yedek parçalarından önemli olan bir başka parça da aracın bujileridir. Bujilerin de orijinal olması önemli bir durumdur. Uygun ve orijinal olmayan bujilerin araçta kullanılması aracın motorunda istenmeyen arızalara yol açabilir. Ayrıca bujilerin orijinal olması az yakıt tüketimi yapmak açısından da önemlidir.

 

            Oto yedek parçalarından başka biri de hava filtreleridir. Motorun performansının yüksek olması ve bu performansın düşmemesi için hava filtrelerinin orijinal olması önem arz etmektedir.

 

            Aracın amortisörünün de orijinal olması çok önemli bir durumdur. Zira orijinal olmayan bir amortisör, aracın yol tutuşunu kötü bir anlamda etkiler. Hatta bu durum bazen aracın fren sistemini de etkileyebilir.

 

            Oto yedek parçalarından orijinal olması önem arz eden bir başka parça da yağ filtreleridir. Araçta yedek parça değişimi yapılırken eğer orijinal yağ filtresi kullanılmazsa bu durum da motorun zarar görmesine neden olacaktır. Çünkü yan sanayi bir yağ filtresi kullanılırsa bu durum, motora kirli yağ gitmesine neden olabilir.

Aşağıdaki ilgili kategori penceresini tıklayarak aracınızda oluşan LPG sorunlarının muhtemel sebeplerini öğrenebilirsiniz. Örneğin yakıt tüketimi, rölanti sorunu, geç çalışma gibi Otogaz sorunlarının sebepleri ustalar tarafından kaleme alınmıştır.

Sıralı Sistem LPG Sorunları Ve Çözümleri Karbüratörlü Sistem LPG Sorunları Ve Sebepleri

Yardım Sayfasına Hoşgeldiniz.

Otogaz sistemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdan sorabilirsiniz. En kısa süre için detaylı cevap mail adresinize gönderilecektir.
Lovato Filtreli Map Sensörü

Lovato Filtreli Map Sensörü Ücretsiz Kargo

325,00 TL
Mimgas Beşli Filtre Seti

Mimgas Beşli Filtre Seti Kargo Ücretsiz

75,00 TL
Atiker Honda Benzin Seviye Kontrol Rolesi

Atiker Honda Benzin Seviye Kontrol Rolesi Kargo Ücretsiz

100,01 TL
Zavoli Uyumlu Map Sensörü

Zavoli Tip Map Sensörü Ücretsiz Kargo

250,01 TL
Broadway Mikser

Broadway Mikser Fiyatı Kargo KDV Dahil 50 TL.

50,00 TL
Mimgas Isı Sensörü

Mimgas Isı Sensörü Kargo Mcretsiz

40,00 TL
AKL Sıralı Sistem Beyin

2020 Üretim AKL Sıralı Sistem Beyin Ücretsiz Kargo

158,00 TL
Atiker SR06 Sıralı Diyafram

Atiker SR06 Sıralı Diyafram Kargo Ücretsiz

90,00 TL
Albien Performance Enjektör

Albien Performance Enjektör 155 TL

155,00 TL
LPG Dolum Kapağı Toptan Satış

LPG Dolum Ağzı Kapağı Toptan Satış 100 Adet 150 TL

150,01 TL
BMD LPG Hyundai Enjektör ( Tip 1)

BMD LPG Hyundai Enjektör Ücretsiz Kargo

1.000,00 TL
Omvl Sıralı Regülatör

Omvl Sıralı Sistem Regülatör Ücretsiz Kargo

500,00 TL
Bankalar

LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi © 2012 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır