LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi
Ürün Kategorileri
 

 

Oto Yedek Parça


Oto Yedek Parça

 

            Ülkemizde ve dünyada birçok kişi otomobil kullanmaktadır. Bir araç sahibi olmak elbette güzel bir şeydir. Ne zaman isteseniz aracınız kapınızda, acil bir durum olsa ne yaparım diye düşünmeye bile gerek yok. Otomobil sahibi olmak güzel ama gelin görün ki araçta bir arıza olmayıversin! Oto yedek parçası da bu noktada devreye giriyor.

 

            Oto yedek parçası bulmak ve satın almak zor bir iş değildir. Bunların satışını yapan kurumlar ve bazı servisler vardır. Ama önemli olan araca uygun olan yedek parçayı alabilmektir. Aslında tavsiyem, yedek parçanın uygun olmasının yanı sıra orijinal olması da önemlidir. Bu nedenle otomobillerde bulunan bazı parçaların, yedek parça ile değiştirilirken dikkat edilmesi gereken noktalar üzerinde durmakta fayda vardır:

 

            Aracın egzozunda bir sorun olduğunda egzozu yenisiyle değiştirmek gerekmektedir. Yalnız yeni bir egzoz takılırken yerine uydu diye ilk bulunan egzoz alınmamalıdır. Çünkü motorun performansı egzozun performansına bağlıdır. Egzozun orijinal bir yedek parçayla değiştirilmesi bu nedenle önem arz etmektedir. Bunun yanı sıra yan sanayi bir yedek parçadan orijinal bir egzozla aynı performansı almak elbette mümkün olmayacaktır.

 

            Oto yedek parçalarından önemli olan bir başka parça da aracın bujileridir. Bujilerin de orijinal olması önemli bir durumdur. Uygun ve orijinal olmayan bujilerin araçta kullanılması aracın motorunda istenmeyen arızalara yol açabilir. Ayrıca bujilerin orijinal olması az yakıt tüketimi yapmak açısından da önemlidir.

 

            Oto yedek parçalarından başka biri de hava filtreleridir. Motorun performansının yüksek olması ve bu performansın düşmemesi için hava filtrelerinin orijinal olması önem arz etmektedir.

 

            Aracın amortisörünün de orijinal olması çok önemli bir durumdur. Zira orijinal olmayan bir amortisör, aracın yol tutuşunu kötü bir anlamda etkiler. Hatta bu durum bazen aracın fren sistemini de etkileyebilir.

 

            Oto yedek parçalarından orijinal olması önem arz eden bir başka parça da yağ filtreleridir. Araçta yedek parça değişimi yapılırken eğer orijinal yağ filtresi kullanılmazsa bu durum da motorun zarar görmesine neden olacaktır. Çünkü yan sanayi bir yağ filtresi kullanılırsa bu durum, motora kirli yağ gitmesine neden olabilir.

Aşağıdaki ilgili kategori penceresini tıklayarak aracınızda oluşan LPG sorunlarının muhtemel sebeplerini öğrenebilirsiniz. Örneğin yakıt tüketimi, rölanti sorunu, geç çalışma gibi Otogaz sorunlarının sebepleri ustalar tarafından kaleme alınmıştır.

Sıralı Sistem LPG Sorunları Ve Çözümleri Karbüratörlü Sistem LPG Sorunları Ve Sebepleri

Yardım Sayfasına Hoşgeldiniz.

Otogaz sistemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdan sorabilirsiniz. En kısa süre için detaylı cevap mail adresinize gönderilecektir.
Omvl Karbüratörlü Beyin

Omvl Karbüratörlü Beyin Ücretsiz Kargo

750,00 TL
Lovato Smart Map Sensörü

Lovato Smart Map Sensörü Ücretsiz Kargo

325,00 TL
Sequent 24/56 Brc Map Sensörü

Sequent 24/56 Brc Map Sensörü Kargo Ücretsiz

249,99 TL
Smf Metal Filtre

Smf Metal Filtre Ücretsiz Kargo

35,00 TL
Ecotech LPG Map Sensörü

Ecotech LPG Map Sensörü Ücretsiz Kargo

200,00 TL
Rail Tip Enjektör

Rail Tip Enjektör Ücretsiz Kargo

150,00 TL
Atiker Enjektör

Atiker Enjektör Ücretsiz Kargo

176,00 TL
Kme Uyumlu Lpg Filtresi

Kme Uyumlu Lpg Filtresi Ücretsiz Kargo

35,00 TL
Autronic Enjektör

Autronic Enjektör Ücretsiz Kargo

150,01 TL
30 Amper Benzin Pompa Rolesi

30 Amper Benzin Pompa Rolesi Fiyatı Kargo KDV Dahil 50 TL.

64,99 TL
Ecotech Sıralı Beyin

Ecotech Sıralı Sistem Beyin Ücretsiz Kargo

249,99 TL
Atiker Tek Nokta Emülatör

Atiker Tek Nokta Emülatörü Ücretsiz Kargo

75,00 TL
Bankalar

LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi © 2010 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

LPG Sorunları Ve Çözümleri