LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi
Ürün Kategorileri
 

 

Motosiklet Yedek Parça


Motosiklet Yedek Parça

 

            Motosikletler, günümüzde eskiye nazaran daha yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle otomobil almaya gücü yetmeyen gençler tarafından motosiklet tercih edilmektedir. Tabii tek sebep bu değildir. Bir de motosiklet tutkunları vardır ki onları da es geçmemek gerek. Motosiklet kullanıcıları da tıpkı otomobil kullanıcıları gibi belli aralıklarla motosikletlerini bakıma götürmelidirler. Motosikletin bakımı yapılırken işlevini kaybeden bazı parçaların değiştirilmesi gerekmektedir. Motosiklet yedek parçası da bu noktada önem arz etmektedir.

 

            Motosiklet yedek parçalarını inceleyerek tek tek tanıtmak gerekirse parçaları şu şekilde açıklamak mümkündür:

 

• Frenler, motosiklet yedek parçalarının en önemlilerinden bir motosiklette ön ve arka tekerlerin ikisinde de fren vardır. Motosiklet kullanan bir sürücü öndeki freni sağ elinin altında bulunan kaldıraç (manivela) sayesinde kullanabilir. Arkadaki freni ise sağ ayağının altında bulunan pedal sayesinde kullanabilir.

• Süspansiyonlar da bir motosiklet için önemli motosiklet yedek parçalarından biridir. Arkada bulunan süspansiyonlar için genellikle yandaki kol kullanılmaktadır.

• Motosikletin iskeleti ise motosikletin en önemli parçasıdır. İskelette bulunan parçaların yedeğini bulmak da mümkündür. Bu parçalar ise motor, vites kutusu ve oyuk tüplerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iskeletin bir görevi de tekerleri bir arada tutmak ve böylece motosikletin kontrolünü sağlamaktır.

• Tekerlekler de motosikletin önemli parçalarındandır. Zira tekerlekler olmadığı takdirde bir motoru kullanmak mümkün olmayacaktır elbette. Tekerleklerin de yedek parçalarını servislerde bulmak mümkündür.

 

            Motosikletin genel parçaları yukarıda sayılanlardır. Ama bu parçaların içinde de elbette yedek parça sayılabilecek parçalar bulunmaktadır. Amortisör yedek parçaları, egzoz ve depo yedek parçaları, gidon ve kumanda yedek parçaları, halat yedek parçaları, tekerleklerin yedek parçaları, portbagaj ve sele yedek parçaları, kaporta yedek parçaları, karbüratör ve filtre yedek parçaları, fren pedalı yedek parçaları, marş yedek parçaları, vites yedek parçaları, silindir yedek parçaları, krank yedek parçaları, debriyaj yedek parçaları, dişli yedek parçaları gösterge yedek parçaları, kontak yedek parçaları ve kilit sistemi yedek parçalarını servislerde bulmak mümkündür.

 

            Motosiklet yedek parçalarını bulmak çok kolaydır ama bu yedek parçalarını da alırken aynı otomobillerin yedek parçalarında olduğu gibi orijinal yedek parça almak daha faydalı olacaktır.

Aşağıdaki ilgili kategori penceresini tıklayarak aracınızda oluşan LPG sorunlarının muhtemel sebeplerini öğrenebilirsiniz. Örneğin yakıt tüketimi, rölanti sorunu, geç çalışma gibi Otogaz sorunlarının sebepleri ustalar tarafından kaleme alınmıştır.

Sıralı Sistem LPG Sorunları Ve Çözümleri Karbüratörlü Sistem LPG Sorunları Ve Sebepleri

Yardım Sayfasına Hoşgeldiniz.

Otogaz sistemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdan sorabilirsiniz. En kısa süre için detaylı cevap mail adresinize gönderilecektir.
Destro Ayar Kablosu

Destro Ayar Kablosu 150 TL

100,01 TL
Atiker Beyin

Atiker Beyin Ücretsiz Kargo

155,00 TL
AKL Lpg Beyin

AKL Lpg Beyin Kargo Ücretsiz

175,01 TL
Tofaş Şahin Karbüratörlü Mikseri

Tofaş Şahin Karbüratörlü Mikser Fiyatı Kargo KDV Dahil 50 TL.

50,00 TL
Landirenzo Eski Tip Hortumlu Map Sensörü

Landirenzo Eski Tip Hortumlu Map Sensörü Kargo Ücretsiz

200,00 TL
Cangas Isı Sensörü

Cangas Isı Sensörü Kargo Dahil 40 TL

40,00 TL
Prins Uyumlu Sıralı Beyin Su Dirseği

Prins Uyumlu Sıralı Beyin Su Dirseği Ücretsiz Kargo

75,00 TL
Atiker Gold Filtre

Atiker Gold Sistem Filtre Ücretsiz Kargo

39,00 TL
Omvl Sıralı Regülatör

Omvl Sıralı Sistem Regülatör Ücretsiz Kargo

500,00 TL
Tartarini Sıralı Sistem Turbo Regülatör Diyaframı

Tartarini Sıralı Sistem 6- 8 Turbo Regülatör Diyaframı Kargo Ücretsiz

200,00 TL
Akl Karbüratörlü Düğme

Akl Karbüratörlü Düğme Ücretsiz Kargo

50,00 TL
Mimgas Karbüratörlü Beyin Su Dirseği

Mimgas Karbüratörlü Beyin Su Dirseği Ücretsiz Kargo

30,00 TL
Bankalar

LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi © 2010 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

LPG Sorunları Ve Çözümleri