LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi
Ürün Kategorileri
 

 

Motosiklet Yedek Parça


Motosiklet Yedek Parça

 

            Motosikletler, günümüzde eskiye nazaran daha yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle otomobil almaya gücü yetmeyen gençler tarafından motosiklet tercih edilmektedir. Tabii tek sebep bu değildir. Bir de motosiklet tutkunları vardır ki onları da es geçmemek gerek. Motosiklet kullanıcıları da tıpkı otomobil kullanıcıları gibi belli aralıklarla motosikletlerini bakıma götürmelidirler. Motosikletin bakımı yapılırken işlevini kaybeden bazı parçaların değiştirilmesi gerekmektedir. Motosiklet yedek parçası da bu noktada önem arz etmektedir.

 

            Motosiklet yedek parçalarını inceleyerek tek tek tanıtmak gerekirse parçaları şu şekilde açıklamak mümkündür:

 

• Frenler, motosiklet yedek parçalarının en önemlilerinden bir motosiklette ön ve arka tekerlerin ikisinde de fren vardır. Motosiklet kullanan bir sürücü öndeki freni sağ elinin altında bulunan kaldıraç (manivela) sayesinde kullanabilir. Arkadaki freni ise sağ ayağının altında bulunan pedal sayesinde kullanabilir.

• Süspansiyonlar da bir motosiklet için önemli motosiklet yedek parçalarından biridir. Arkada bulunan süspansiyonlar için genellikle yandaki kol kullanılmaktadır.

• Motosikletin iskeleti ise motosikletin en önemli parçasıdır. İskelette bulunan parçaların yedeğini bulmak da mümkündür. Bu parçalar ise motor, vites kutusu ve oyuk tüplerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iskeletin bir görevi de tekerleri bir arada tutmak ve böylece motosikletin kontrolünü sağlamaktır.

• Tekerlekler de motosikletin önemli parçalarındandır. Zira tekerlekler olmadığı takdirde bir motoru kullanmak mümkün olmayacaktır elbette. Tekerleklerin de yedek parçalarını servislerde bulmak mümkündür.

 

            Motosikletin genel parçaları yukarıda sayılanlardır. Ama bu parçaların içinde de elbette yedek parça sayılabilecek parçalar bulunmaktadır. Amortisör yedek parçaları, egzoz ve depo yedek parçaları, gidon ve kumanda yedek parçaları, halat yedek parçaları, tekerleklerin yedek parçaları, portbagaj ve sele yedek parçaları, kaporta yedek parçaları, karbüratör ve filtre yedek parçaları, fren pedalı yedek parçaları, marş yedek parçaları, vites yedek parçaları, silindir yedek parçaları, krank yedek parçaları, debriyaj yedek parçaları, dişli yedek parçaları gösterge yedek parçaları, kontak yedek parçaları ve kilit sistemi yedek parçalarını servislerde bulmak mümkündür.

 

            Motosiklet yedek parçalarını bulmak çok kolaydır ama bu yedek parçalarını da alırken aynı otomobillerin yedek parçalarında olduğu gibi orijinal yedek parça almak daha faydalı olacaktır.

Aşağıdaki ilgili kategori penceresini tıklayarak aracınızda oluşan LPG sorunlarının muhtemel sebeplerini öğrenebilirsiniz. Örneğin yakıt tüketimi, rölanti sorunu, geç çalışma gibi Otogaz sorunlarının sebepleri ustalar tarafından kaleme alınmıştır.

Sıralı Sistem LPG Sorunları Ve Çözümleri Karbüratörlü Sistem LPG Sorunları Ve Sebepleri

Yardım Sayfasına Hoşgeldiniz.

Otogaz sistemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdan sorabilirsiniz. En kısa süre için detaylı cevap mail adresinize gönderilecektir.
Bmd Ecu

Bmd Ecu Kargo KDV Dahil 600 TL

590,00 TL
Lovato Sıralı Tip LPG Filtresi

Lovato Filtre Seti Ücretsiz Kargo

99,00 TL
Landirenzo Gaz Kesici İç Filtre

Landirenzo Gaz Kesici İç Filtre 2 ADET 50 TL

50,00 TL
Aldesa Karbüratörlü Düğme

Aldesa Karbüratörlü Sistem Düğme Kargo Ücretsiz

119,99 TL
3.5x25 Siyah Alçıpan Vidası 1000 Adet

3.5x25 Siyah Alçıpan Vidası 1000 Adet

160,00 TL
Landirenzo LI10 Tip Turbo Regülatör Su Dirseği

Landirenzo LI10 Tip Turbo Regülatör Su Dirseği 150 TL

150,01 TL
Landirenzo Tip 2 Adet Filtre

Landirenzo Tip Filtre Ücretsiz Kargo

89,00 TL
Atiker Sıralı Beyin SR07 Su Kelepçeleri Hediye

Atiker Sıralı Sistem Beyin SR07 En Uygun Fiyat

299,00 TL
Mimgas Dolum Ağzı

Mimgas Dolum Ağzı Kargo Ücretsiz 80 TL

90,00 TL
Brc Gaz Kesici İç Filtre Yeni Tip

Brc Gaz Kesici İç Filtre Yeni Tip

64,99 TL
Smf Metal LPG Filtre

Smf Metal Filtre Ücretsiz Kargo

64,99 TL
Mimgas Toros Mini Sıralı Regülatör

Mimgas Toros Mini Sıralı Regülatör Ücretsiz Kargo

400,00 TL
Bankalar

LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi © 2012 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Telefon ile Hemen Ulaş!