LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi
Ürün Kategorileri
12 Aya Varan Taksit Fırsatı,
3 Taksite Kadar Peşin Fiyat Kampanyası
 

 

Kategoriler

Lpg Ayar Kablosu


Lpg ayar kablosu

Aracınızı kendiniz ayarlamak için bağlantı kablosuna ihtiyacınız var ise aşağıdaki linki tıklayarak fiyatları inceleyebilirsiniz. Sıralı sistem otogaz'lı araçlarda bilgisayar ve araç arasında bağlantı kurmak için gerekli program ve LPG ayar kablosu olması gereklidir. Bu üç temel bağdaştırıcı ile eş zamanlı aracın gaz ve benzindeki tüm veriler gözükür. Sıralı sistemlerin aksine Karbüratörlü ve eski model araçlarda masa üstü sabit bilgisayarda bulunan özel yazılım yanısıra, eksoza takılan prob sayesinde eksozdan çıkan gaz analiz edilip, oxsijen karbonmonoksit gibi gazların analizine bakılarak aracın çiğ yakıp yakmadığı ve zengin fakir karışım oranları görünmektedir. Böylelikle eski tip araçlarda manuel işlem ugulanarak yapılan gaz ayarı yapılmaktadır.    

LPG Ayar Kablosu Satış Sayfasına Gitmek İçin Burayı Tıklayınız.                        /

 

Aşağıdaki ilgili kategori penceresini tıklayarak aracınızda oluşan LPG sorunlarının muhtemel sebeplerini öğrenebilirsiniz. Örneğin yakıt tüketimi, rölanti sorunu, geç çalışma gibi Otogaz sorunlarının sebepleri ustalar tarafından kaleme alınmıştır.

Sıralı Sistem LPG Sorunları Ve Çözümleri Karbüratörlü Sistem LPG Sorunları Ve Sebepleri

Yardım Sayfasına Hoşgeldiniz.

Otogaz sistemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdan sorabilirsiniz. En kısa süre için detaylı cevap mail adresinize gönderilecektir.
Bankalar

LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi © 2012 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Telefon ile Hemen Ulaş!