LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi
Yardım Hattı
 

 

Brc Sıralı Sistem Regülatör Tamiri


Brc Sıralı Sistem Regülatör Tamiri

Sayfanın alt kısmında görselleri paylaşılan 1200  ve 1500 mb brc sıralı sistem regülatörleri  %100 para iade garantili olarak tamir yapmaktayız. Türkiye'nin neresinde olursanız olun aracınızda regülatör kaynaklı geç çalışma ve basınç hatası var ise arızalı regülatörü bize gönderdiğiniz taktirde aynı gün içerisinde diyafram ve contalarını değişip adresinize geri gönderiyoruz. Aracınızdaki arızalı regülatör aşağıdaki tiplerden ise regülatörü söktürüp kırılmayacak şekilde paketleyerek size en yakın PTT şubesine götürüp bu ürünü aşağıdaki anlaşma numarası bulunan adresimize ptt kargo ile gönderiniz. Adres ve iletişim bilgilerimiz alt kısımda mevcuttur.

Brc sıralı sistem beyin arızası nasıl tespit edilir? alt kısımda paylaşılmıştır. Şayet regülatöre arıza teşhisi konuldu ise regülatör veya içerisindeki diyaframın değişimi yapılmadan arıza düzelmez. Brc sıralı beyin diyafram değişimi yapıldığı taktirde arızanız uygun fiyata giderilip, regülatörü ilk takıldığı günki gibi düzenli çalışır hale gelecektir. Aşağıda brc sıralı beyin diyafram değişim videosu paylaşılmıştır.

DİKKAT

Regülatör ve diyafram değişiminden sonra yüksek devirlerde gaza atma sorunu olursa fotoğrafta gösterilen alyanı ok yönünde sağ tarafa çeviriniz.

Brc Diyafram DeğişimiBrc Regülatör Tamiri

PTT Müşteri No: 701348456
 
Adres: Gökçe Bostan Mah. Alibaba Cad. Öz Yurt Apt Altı No:39 (Alibaba Cami Karşısı) LPG YEDEK PARÇA PAZ. Sivas Merkez
Telefon: 0346 211 56 06
Whatsapp Teknik Destek 0541 770 9664

Lütfen Dikkat

Sitemizde satılan Brc sıralı sistem beyin tamir takımı aşağıda resimlerde gözüken 1200 mb ve 1500 mb regülatörlerin tamamına %100 uyum sağlar, ve regülatördeki arızayı giderir. Sipariş vermeden önce mesai saatleri içerisinde Whatsapp numaramız olan 05417709664 nolu telefona aracınızdaki regülatörün resmini yollayınız.  Diyafram siparişi vermeden önce değişim yapacak usta bulmanız gerekli daha önce brc sıralı beyin diyaframı değişimi yapmamış usta zorluk çekecektir. 

Diyafram Değişimi Yaptıramayanların Dikkatine

Bulunduğunuz ilde brc sıralı sistem beyin diyaframı değişecek servis yok ise arızalı regülatörü söktürerek firmamızın anlaşmalı ptt kargo şubesi ile bize ücretsiz yollayabilirsiniz. Saat 15 den önce elimize ulaşan arızalı regülatörü aynı gün içinde diyaframını yenileyerek kargo ile belirtmiş olduğunuz adrese göndermekteyiz kargo ücretleri firmamıza aittir. Diyafram değişimi işçilik ve kargo ücretleri dahil toplamda 150 tl bu sorundan kurtulabilirsiniz. Ürünü bize tamir için yollarken dirsekleri kırılmayacak şekilde paketleyiniz.  

İdda Ediyoruz

Tamir ettiğimiz regülatörlere, diyafram arızalarından kaynaklanan araçta geç çalışma ve basınç hatasına karşı 1 yıl para iade garantisi vermekteyiz.

Brc Sıralı Sistem Beyin Arızası Nasıl Tespit edilir?

Aracınızda sabahları ve bir süre bekledikten sonra marşa basınca geç çalışıyo ise, Aracı akşam eve gittiğinizde kabutu açarak aşağı resimlerde işaretlenmiş yerdeki vakum hortumunu çıkartın sabahleyin hortumu çıkıkken marşa bastığınızda araç tık diye çalışıyorsa beyin diyaframı yırtılmış demektir. Sorun devam ediyor ise LPG enjektörleri veya benzin pompasının basıncında sorun vardır.

 

Brc Sıralı Sistem Regülatör Tamiri Fiyatı     Brc Sıralı Sistem Regülatör Tamiri


Atiker Enjektör Regülatör Seti

Atiker Enjektör Regülatör Seti Fiyatı Kargo KDV Dahil 199 TL

199,00 TL
Landi Landirenzo Ecu Tamiri

Landirenzo Ecu Tamiri 200 TL

200,00 TL
Landirenzo Sıralı Tip Regülatör Diyaframı

Landirenzo Sıralı Sistem Regülatör Diyaframı Fiyatı Kargo KDV Dahil 90 TL

90,00 TL
Zavoli Panjet Enjektör

Zavoli Panjet Enjektör Kargo KDV Dahil 140 TL

140,00 TL
Akl Filtre

Akl Filtre Fiyatı Kargo KDV Dahil 40 TL.

40,00 TL
Atiker Filtresiz Enjektör

Atiker Filtresiz Enjektör Fiyatı Kargo KDV Dahil 100 TL

100,01 TL
Vikars Best LPG Ecu

Vikars Best LPG Ecu Kargo Dahil 200 TL

200,00 TL
Bankalar

LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi © 2010 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır