LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi
Ürün Kategorileri
12 Aya Varan Taksit Fırsatı,
3 Taksite Kadar Peşin Fiyat Kampanyası
 

 

Aracıma Hangi Marka Lpg Yakıt Kullanmalıyım?


Aracıma hangi marka LPG ( otogaz ) yakıtı kullanmalıyım sorusuna cevap verecek olursak öncelikle sıralı sistemlerin karbüratörlü LPG sistemlerden farklı ve hassas parçalardan oluştuğnu bilmemiz gerekir. Özellikle bu hassas parçalar arasında LPG enjektörleri ve map sensörü hassas parçalar olup arıza yapma ve kullanım sürelerinin kullanılan yakıtla çok ilgisi vardır.


Sıralı sistem araca yakıt alırken katkılı yakıt almaktan kaçınmak gerekir. Sıralı sistem araç sahipleri hangi gaz daha iyi kaliteli hangi otogazı kullanmalıyım araştırmasına girmeden bilinmedik istasyonlardan almaları Lpg sistemi ve enjektörlerine zarar vermeyen yakıtı araştırmaları gerekir.

Yakıtın içerisindeki katkı maddeleri zamanla LPG enjektörleri ve map sensörünü tıkayarak çalışma ömürlerini kısaltıp arıza yapmalarına neden olurlar.

Bu yüzden sıralı sistem araçlara LPG yakıtı alırken içerisinde katkı olmamasına dikkat etmek gerekir. Aracınıza veya LPG sistemmize uyumlu yakıt türü sorusunun cevabı kısacası sıradan reklamı olmayan LPG istasyonlarnı tercih etmektir.

 


Destro Isı Sensörü

Destro Isı Sensörü

40,00 TL
Atiker Benzin Kesici

Atiker Benzin Kesici

95,00 TL
Atiker Enjektör Ekonomik Paket

3 Yıl Garantili

425,00 TL
Atiker Microfast Tip Map Sensörü

Atiker Microfast Tip Map Sensörü

325,00 TL
Atiker Filtre 1 Adet

Atiker Filtre 1 Adet

85,00 TL
Omvl Tip Regülatör Isı Sensörü

Omvl Tip Regülatör Isı Sensörü

40,00 TL
Zavoli Tip Sıralı Enjektör Regülatör Seti

Teknik Destek Hizmeti

800,00 TL
Mimgas Benzin Kesici

Mimgas Benzin Kesici

79,00 TL

Yardım Sayfasına Hoşgeldiniz.

Otogaz sistemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdan sorabilirsiniz. En kısa süre için detaylı cevap mail adresinize gönderilecektir.
Yaşar IRMAK
Soru : İyi çalışmalar, 2011 model 1.6 Motor 105 Hp Mazda 3 aracıma LPG taktıracağım hangi marka ürünü önerirsiniz? Teşekkür ederim.
Cevap : Merhaba lpg montajında marka model tavsiyesinde bulunamıyoruz. montaj yaptıracağınız firma ile görüşüni.

İkram sağlam
Soru : LPG hakkında açıklamaları okudum gerçekten bilgi sahibi oldum çok teşekkür ederim dürüsce bilgi paylaşımı yapmıssınız gaz konusunda alpet in gazının kalite olduğu söyleniyor sizce ne derece ben test için bir çok yerden aldım ama km olarak alpet biraz daha farklı gibi teşekkürler iyi çalışmalar
Cevap :

Bankalar

LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi © 2012 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Telefon ile Hemen Ulaş!