LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi
Yardım Hattı
 

 

Landi LPG


Landi LPG Yedek Parça Fiyatlarını Öğrenmek Ve Satın Almak İçin Sitemizi Ziyaret Edebilisiniz.landi_lpg-75.jpgLandi LPG yedek parça fiyatlarını öğrenmek ve satın almak için sitemizi ziyaret edebilisiniz.

LANDİ LPG

Landi LPG oto gaz sistemleri, 1954 yılından beri bu konuda üretim yapan, şimdi ise 5 kıtaya 50 den fazla ülkeye yayılmış dünyanın önde gelen üreticisi konumundadır. Kaliteli oto gaz dönüşüm sistemlerini üreterek, dünya Pazar payının yaklaşık olarak % 30 unu elinde tutmaktadır. İtalyan teknolojisi kullanılarak üretimi yapılan Landi LPG sistemleri, ISO 9001 ve ISO/TS 16949 kalite belgelerine sahip bir üretici konumundadır. Orta ve üst segment araçların tercihi olan Landi LPG, yılların verdiği deneyimle, müşterilerine hizmet vermekten, onları mutlu görmekten dolayı gururludur. Ülkemizde 2012 yılından itibaren İpragaz gibi güvenilir bir firmayla işbirliği yapmış, genel distribütörlük anlaşması imzalamıştır. İpragaz 1996 yılında ülkemizin ilk resmi belgeli oto gaz değişim istasyonu olmakla, bu sektörde güvenilirliğini ispat etmiştir. Landi LPG, ileri teknoloji ürünleriyle, kalite standartlarına uygun ürünlerini tam donanımlı servis ağıyla müşterilerinin hizmetine sunmuştur.
 
LPG oto gaz değişim sistemlerine giderek artan talebin olması, hem benzine göre maliyetinin düşük olmasından, hem de daha güvenilir sisteminin kullanıcılar tarafından benimsenmesinden kaynaklanmaktadır. Günümüzde fabrika çıkışlı araçların LPG oto gaz sistemiyle donatılması, artan talebin iyi bir örneğidir. Landi LPG tüm bunların bilincinde olarak, üretimine hız vermiştir.
LPG oto gaz sistemlerinin kullandığı, LPG bizlerin de bildiği tüp gazdır. Kullanım sahaları genellikle ısınma, ısıtma, aydınlanma ve araçlarda benzin yerine kullanılan enerji kaynağıdır. Renksiz ve kokusuz olduğu için, sızıntı yapması oldukça tehlikelidir. Bu yüzden rafinerilerde özel olarak kokulandırılarak hizmete sunulur. LPG yalnız basınç altında depolanabildiği için, kalın çelik tanklarda ve borularda taşınarak kullanılır. Havadan daha ağır olduğundan, sızıntı halinde su gibi yere akar ve tehlike arz eder. Üretimi ham petrolün arıtılması ve doğalgaz yoluyla olduğundan maliyetleri düşüktür. Benzine alternatif olarak kullanılması ise, ilk olarak Amerika’da gerçekleşmiş. LPG, maliyetinin düşük olmasından dolayı dünyada ve ülkemizde hızla yaygınlaşmıştır.  Benzin kullanımına göre % 60 oranında yakıt tasarrufu sağlayan LPG, benzin fiyatlarındaki artışa paralel olarak yaygınlaşmıştır. Ülkemizdeki ilk kullanımı, 1995 yılında Sanayi Bakanlığının yayınladığı genelgeyle olmuştur.
 
Kullanımı ve üretimi bazı koşullara bağlanan LPG, uygun koşullarla tüketiciye sunulmak zorundadır. Landi LPG, araçlar için kullanılan LPG sistemlerini, karbüratörlü ve sıralı sistem olarak üretmektedir. Sıralı sistem LPG, bu sektörün ürettiği sistemlerin en gelişmiş olanıdır. Yeni sistem enjeksiyonlu araçlarda kullanılan bu sistem, tamamen bilgisayar kontrollü olarak çalışmaktadır. Benzinli sistemde olduğu gibi burada da, motor enjektörler yardımıyla çalışır. Orijinal ekipmanlarla, sağlıklı bir işçilik ve teknik ekiple kurulan sıralı LPG, araçlarda çok iyi randıman vermektedir. Benzinli sistemlerden daha güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Milyonlarca aracın LPG oto gaz sistemine geçmesi, güven sorununun aşıldığını ifade etmektedir. 
 
 LPG oto gaz sistemleri bilinenin aksine motorlara zarar vermez. LPG iyi yandıktan sonra, silindirlerde atık bırakmaz. Kaliteli bir LPG oto gaz sistemi, tam anlamı ile LPG nin yanmasını sağlayacağından hava kirliliğine de engel olacaktır. LPG tankları, benzin depolarına nazaran, çarpmaya karşı daha mukavemetli olduğu için, kazalarda daha güvenlidir. Oto gaz tankları, fabrika çıkışında birçok testten geçirilerek kullanıcıların hizmetine sunulur. LPG tankları, fabrika çıkışında % 80 doluma uygun şekilde ayarlanmıştır. Bunun üzerinde dolum yapılmaması, emniyet açısından önemlidir. LPG tanklarındaki güvenlik önlemleri, herhangi bir olumsuzlukta gaz çıkışını kesmek üzere ayarlandığı için, araçların ve kullanıcıların emniyetini sağlamaktadır.
Landi LPG ile güvenilir ellerde olduğunuzu unutmayın. Hem cebinizi, hem de can güvenliğinizi düşünerek hareket edin. 

Landi LPG, Landi LPG sorunları, Landi LPG parçaları, Landi LPG fiyatı, Landi LPG problemi, Landi LPG bayisi
2015-04-01


Aldesa Regülatör

Aldesa Karbüratörlü Lpg Beyin Fiyatı Kargo KDV Dahil 130 TL.

130,00 TL
Brc Isı Sensörü

Brc Isı Sensörü Fiyatı Kargo KDV Dahil 100 TL.

100,01 TL
Mimgas Sıralı Regülatör

Mimgas Sıralı Sistem Regülatör Fiyatı Kargo KDV Dahil 105 TL

105,00 TL
Brc Bristol 41 Düğme

Brc Bristol 41 Düğme Fiyatı Kargo KDV Dahil 100 TL.

100,01 TL
Wentgas Tip Enjektör

Wentgaz Tip Enjektör Fiyatı Kargo KDV Dahil 110 TL.

110,00 TL
Ramses Tip Sıralı Regülatör

Ramses Tip Sıralı Regülatör Kargo Kdv Dahil 150 TL

150,00 TL
Landirenzo Enjektör Yeşil Renk

Landirenzo Enjektör Yeşil Renk Kargo KDV Dahil 180 TL.

180,00 TL
Omvl Karbüratörlü Beyin

Omvl Karbüratörlü Beyin Fiyatı Kargo KDV Dahil 400 TL

400,00 TL
Bankalar

LPG YEDEK PARÇA - Güvenli Alışverişin Adresi © 2010 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır